تگ abbr و تاثیر آن بر با صرفه سازی دستگاه لیزر وبسایت

تاکنون درباره‌ی تگ های html و تاثیر آن بر دستگاه لیزر وب سایت مطالبی در نصیب مقالات بهینه سازی وب سایت قرار دادیم حالا درین مقاله بهینه سازی سایت دستگاه لیزر در زمینه ی تگ abbr و تاثیر آن بر باصرفه سازی وب سایت مطلبی قرار داده ایم

تگ abbr و تاثیر آن بر با صرفه سازی وبسایت دستگاه لیزر

تگ abbr مطمئنا یکی تگ های کم استفاده در html است . این تگ از حیث متخصص ها با صرفه سازی سایت نیز , کاربرد خاصی در دستگاه لیزر وب سایت ندارد . تگ abbr محل قابل قبولی برای قرار دادن لغات اساسی موردنظر شماست ( اما , تا‌زمانی‌که از این تگ سوءاستفاده نشود ) . بهترین بخش آن این است که یک عنصر HTML نهفته بوده و تنها دستگاه لیزر با قرار تصاحب کردن ماوس بر روی آن , قابل مشاهده است . براین اساس , در کاغذ شما فضای خاصی را اشغال نمی‌کند .

به یاد داشته باشید که به کارگیری از اصطلاحات دارای ارتباط ( که مشتمل بر اختصارات و یا این که مترادف ها می‌باشند ) به موتورهای جستجو کمک می نماید که بین موضوعات شبیه منزه قایل شوند . دستگاه لیزر به عنوان مثال موتور کاوش متوجه خواهد شد که وبسایت شما یک سایت خدمات باصرفه سازی موتورهای جستجو است نه یک سایت با صرفه سازی موتور…
کاربرد تگ abbr در دستگاه لیزر وبسایت

تگ تعریف یک عبارت خلاصه شده‌است . با نشان گذاری حروف اختصاری , شما می توانید داده ها مفیدی در اختیار مرورگر , سیستم اشتباه یاب , سیستم ورقه خوان , سیستم ترجمه و موتورهای جستجو قرار دهید . از خاصیت Title هنگام قرار تصاحب کردن موشواره بر روی حروف اختصاری , برای نشان دادن عبارت کامل آن استفاده میشود .
نکاتی درمورد تگ abbr برای طراحان وب

تگ abbr و همچنین هر تگ HTML دیگری را می توانایی و خوبتر است دستگاه لیزر بگوییم بایستی , با استفاده از CSS تغییر و تحول بخشید ( و احتمالا برای بعضا از آن ها از jQuery مصرف شود ) تا آنها به طور بصری و ظاهری زیباتر و جالب خیس به نظر برسند .


وقتی که ظواهر این تگ ( CSS ) را تغییر تحول دادید , مطمئن شوید که در مرورگر شبیه یک لینک و پیوند به حیث نمی‌رسند . در واقع آن ها را به نحوی پباده سازی نمایید که کاملا گوناگون و جذاب باشند به طوریکه یوزرها هیچ تجربه بدی از کلیک کردن بر روی آن نداشته باشند .

نکاتی درمورد تگ abbr برای متخصصان دستگاه لیزر وب سایت

در حالتی‌که شما هنوز هم بر این باورید که چگالی کلمه کلیدی بایستی زیر ذره میان باشد و در صورتی‌که محتوای نوشته شده بوسیله نسخه برداری رایترها , انتظارات شما‌را برآورده نمی کند , از این ترفند به کارگیری نمائید موتورهای جستجو نوشته اختصاری را ایندکس و ذخیره می نمایند .

از تگ abbr بیشاز حد فایده نکنید , شما می توانید این تگ را در کاغذ , یکبار در متن حساس و یکبار هم در نقطه نهایی این متن بکار ببرید .

در‌صورتی‌که شما با صرفه سازی یک تارنما کپی شده , بزرگ و خسته کننده را به عهده دارید ( مثلا یک سایت فروش ) میتوانید استفاده از تگ abbr را ارتقا دهید ( حداکثر ۲ بار در هر ۱۰۰ کلمه و واژه ) .
نکاتی درمورد تگ abbr برای برنامه نویسان

هیچ چیز نگران کننده و متعددی در زمینه ی این تگ برای شما وجود ندارد

شما می‌توانید یک اسکریپت , بر طبق قواعد ایجاد نمایید که تمام محتوای وبسایت یا این که پایگاه داده را تجزیه و به طور خودکار , تگ مخفف را برای واژه و کلمه های مورد نیاز درج کند &# فروش دستگاه لیزر ;

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *