دوربین مداربسته ارزان دوربین مداربسته ارزان سوای گرسنگی!

سایت دوربین مداربسته این شرایط گرچه فرد سیر است ولی بدش نمی‌آید پاره ای بستنی یا آب میوه هم بخورد . این شم , اشتها یا این که تمایل به میل کردن طعام اسم دارااست . درمورد اشتها هم حتی در دوربین مداربسته ارزان‌های کاهش وزن نباید با آن جنگید بلکه بایستی با آن مدارا کرد . یعنی خیر صددرصد اشتها را نفی می کنیم و خیر به طور کامل آزادش میگذاریم . به عنوان مثال در چهره سیر بودن خوبتر است صرفا ۲ تا ۳ قاشق چای‌خوری بستنی بخوریم یا این که فقط یک‌پنجم آبمیوه را بنوشیم .

با میوه به مبارزه گرسنگی بروید
در دوربین مداربسته ارزان‌های کاهش وزن توصیه می‌شود خوراک‌های حیاتی اضافه از دانه‌های بدون نقص , میوه‌ها , سبزی‌ها و صیفی‌ها تشکیل شوند . برای مثال خوب تر است از نان‌هایی استفاده نمائید که از آرد کامل تنظیم شده باشند ازجمله نان سنگک , بربری و تافتون . آرد بی نقص فیبر و سبوس بیشتری دارد . این فیبر و سبوس حجم زیادی از معده را می‌گیرند و سبب ساز میشوند حس سیری زودتر ایجاد شود . علاوه بر این غذاهایی که سبوس دارا‌هستند جویدن بیشتری می‌طلبند که این جویدن باعث به خستگی ماهیچه‌ها فک می شود . خستگی این ماهیچه‌ها نیز او‌لین پیام عصبی را به هیپوتالاموس مغز که مرکز سیری است می‌فرستد درنتیجه شخص خیلی زودتر احساس سیری می نماید , البته خوراکی‌هایی که از آرد سفید تنظیم می شوند به جویدن زیاد نیاز ندارند و فرد دیرتر احساس سیری می‌نماید .

علاوه براین خوراکی‌هایی که سبوس ندارند نمایه گلایسمی و دوربین مداربسته ارزان هضم و جذب نشاسته‌شان خیلی بالاست . درنتیجه خیلی دوربین مداربسته ارزان بالا قند را در خون آزاد مینمایند که به دنبال آن انسولین زیادی ترشح میگردد و این انسولین با‌گاز قند خون را زیر می‌آورد در نتیجه فراوانی گرسنگی بسیار می شود . فیبر جانور در سبزی‌ها , صیفی‌ها و میوه‌ها هم نظیر سبوس غلات عمل مینماید و به جویدن دوچندان نیاز دارد .

این خوراکی‌ها همینطور سرشار از ویتامین‌ها و املاح میباشند و اذن نمی‌دهند در دوربین مداربسته ارزان کاهش وزن کمبود ویتامین‌ها و املاح بوجود آید . بنابراین در شرایطی که فردی میخواهد وزنش را پایین بیاورد , باید همراه با تمام وعده‌ها و میان‌وعده‌هایش از مجموعه میوه و سبزی و صیفی به کار گیری نماید . همینطور بهتر است به جای آب میوه از میوه کامل تازه استعمال کند چون آب میوه کالری طولانی تر و فیبر کمتری داراست . همچنین بایستی با فاصله وقتی منظم و برنامه‌ریزی شده در طول روز طعام بخورد تا خیلی سهل و آسان وزنش را مدیریت نماید .

این خوراکی​ها اعجاز نمی‌کنند!
در صورتیکه قرار بود سرکه سیب , چای سبز , عصاره شوید و موادی از این قبیل حقیقتا باعث به دوربین مداربسته ارزان شوند دیگر هیچ جای دنیا نیازی به دوربین مداربسته ارزان درمانی فقدان . اکثری از این خوراکی‌های به اصطلاح «لاغرکننده» صرفا سعی مورد تاییدی که از نگاه علمی و فیزیولوژیک دارا‌هستند این است که مقدار خیلی یه خرده متابولیسم تن را افزایش می دهند و به بیان عامیانه میزان پرت انرژی را در تن مضاعف می نمایند . این موضوع در دراز بازه قادر است موازنه انرژی را مقدار کمی به سوی از در بین رفتن انرژی مواد غذایی پیش غالب شود و تا حدود یه خرده تعادل کالری در تن را تعدیل بخشد .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *